Obrázek #37 Obrázek #32 Obrázek #34 Obrázek #35 Obrázek #36 Obrázek #33

Konference

Naše rezidence Vám nabízí konferenční prostor na Praze 4. K dispozici je Vám pro tento účel prosklený sál, který oplývá denním světlem a v letních měsících je Vám k dispozici i venkovní sezení, které má velice příjemnou atmosféru. Konferenční sál v Praze je vhodný pro pořádání výukových seminářů, firemních školení, či nejrůznějších kurzů. Stejně tak lze tento konferenční prostor v moderním designu využít pro obchodní prezentace a tiskové konference, ale i pro méně formální příležitosti jakými jsou například teambuildingové aktivity, narozeninové oslavy, promoce či malé svatby.

Konferenční prostor disponuje 3D TV 50" s možností připojení notebooku (HDMI). BluRay přehrávač s možností přehrávání téměř libovolného audio, video obsahu a plošného ozvučení sálu i včetně toalety. V celé rezidenci je možnost připojení k internetu přes WIFI.

Cena konferenčních prostorů zahrnuje veškerou konferenční techniku, přípravu a technickou podporu akce. Pronájem konferenčních prostorů je možný každý den od 11 dopoledne a to buď na půldenní ( 4hod. 3000,-) či celodenní pronájem (8 hod. 5000,-). Pro firmy ubytované ve vile je cena dohodou. K jakékoliv příležitosti jsme Vám schopní zajistit raut či jiné občerstvení dle Vašich požadavků.