Loading

Villa

Nabízíme Vám příjemné ubytování se snídaní blízko centra Prahy. Pokoje jsou luxusně zařízené v moderním designu. K dispozici je Vám střešní suite, které je vhodné jak na…

Nabízíme Vám příjemné ubytování se snídaní blízko centra Prahy. Pokoje jsou luxusně zařízené v moderním designu. K dispozici je Vám střešní suite, které je vhodné jak na krátkodobé ubytování, tak i na dlouhodobý pobyt v Praze. Další pokoje jsou standardní velikosti s moderními prvky.  Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou a WC. Dále je k dispozici televize, trezor, fén a v celé rezidenci je zdarma internetové připojení přes WIFI. Postele ve všech pokojích jsou od německého výrobce FBF, které zajišťují komfortní spaní, povlečení z egyptské bavlny toto pohodlí ještě umocňuje. 

Tato velice oblíbená lokalita je vhodná pro odpočinek, sport, kulturu i večerní život. V blízkosti se nachází Branické skály s lesoparkem Dobeška, ze kterých je vidět Vyšehrad i Pražský hrad a celkové panorama Prahy.  Pokud Vás náš rodinný hotel na Praze 4 zaujal, rezervujte si ubytování v klidné části Prahy.